قوانین شرکت کاپرو:

- این شرایط و ضوابط به منزله یک قرارداد الزام آور قانونی بین مجموعه کاپرو و شما (کارفرما یا پیمانکار) عزیز می باشد. اینکه شما از تمامی خدمات این شرکت من جمله وب سایت، برنامه موبایل و... که تحت مالکیت مجموعه کاپرو می باشد استفاده می نمایید به منزله خواندن این شرایط و درک ضوابط و مقررات و موافقت با آن هستید. در تمام متن قوانین هر جا که با کلماتی مثل ما، این مجموعه و... استفاده شده به منزله خود کاپرو می‌باشد.
-مجموعه کاپرو مختار است در هر زمان قوانین و مقررات تازه‌ای را تنظیم و اعمال نماید که در صدر قوانین و مقررات به طور واضح گفته می‌شود. استفاده کنندگان همیشگی از خدمات مجموعه کاپرو باید به طور منظم قوانین و مقررات سایت را بررسی نمایند.
-کلیه خدمات مجموعه کاپرو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است . حق اصلاح و تغییر مقررات براى این شرکت محفوظ مي‌باشد.
-مجموعه کاپرو وظیفه اتصال دو بخش کارفرما (کسانی که به دنبال رزرو خدمت هستند) و پیمانکار (کسانی که به دنبال عرضه خدمت هستند) را به عهده دارد و تمام تلاش خود را میکند تا این ارتباط دو طرفه و برای هر دو طرف رضایت بخش و مستمر باشد. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا خدمات دریافتی به کارفرمایان با بالاترین کیفیت و بهترین استانداردها عرضه شود اما همیشه انسان دارای خطا بوده است لذا مجموعه کاپرو مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات دریافتی و همچنین اتفاقاتی که در محل عرضه خدمت صورت می گیرد، ندارد.
-پشتیبانان مجموعه کاپرو 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات کارفرمایان و پیمانکاران هستند اما در صورت وجود اختلالاتی که خارج از حوزه اختیارات مجموعه کاپرو می‌باشد (سیل، زلزله، قطعی برق و اینترنت و...) مسئولیت تاخیر در پاسخگویی و ارائه خدمت از مجموعه کاپرو ساقط می‌باشد و می‌بایست دقت گردد که کاپرو در حقیقت وظیفه بازاریابی کار را بر عهده دارد.
-در صورتی که شما به نمایندگی از یک شرکت یا نهاد دیگری از خدمات کاپرو استفاده می‌کنید این قوانین هم برای شما و هم نهادی که برایشان خدمت گرفته‌اید صادق است.
-در مجموعه کاپرو تمامی تلاش خود را انجام داده‌ایم تا بهترین و متعهدترین پیمانکاران را معرفی و از آنها ضمانت‌های لازم را بگیریم اما بیان می‌کنیم که کاپرو هیچگونه مسئولیتی را در قبال رفتار پیمانکاران تضمین نمی‌کند و هر گونه اتفاقی از جانب پیمانکار به عهده کاپرو نیست.
- کاپرو در حین فعالیت ممکن است با شرکت ها، نهادها و افراد خاصی همکاری داشته باشد که مسئولیت و تضمین این شرکت‌ها بر عهده کاپرو نیست.
-در قسمت‌هایی که کارفرماها مجاز به ارسال اطلاعات برای کاپرو هستند به این معنی است که اطلاعات صحیح و کامل از جانب شما برای کاپرو ارسال می‌شود و در صورت ذکر اطلاعات نادرست کاپرو حق پیگیری را برای خود محفوظ می‌داند.
-اگر شما یک پیمانکار هستید ملزم به ایجاد حساب کاربری و تکمیل اطلاعات ضروری هستید. شما توافق می‌کنید که این اطلاعات را به سرعت و دقت کامل کنید و در صورت ذکر اطلاعات نادرست عواقب آن بر عهده خود پیمانکار می‌باشد.
-شما کارفرما و پیمانکار عزیز توافق می‌کنید که اطلاعات و رمز حساب کاربری خود را فاش نمی‌کنید و هر تغییری را به اطلاع ما می‌رسانید. مسئولیت حساب کاربری به عهده شماست و سوءاستفاده از آن بر عهده شما می‌باشد.
-کارفرما و پیمانکار عزیز کاپرو برای ایجاد یک دیتابیس قوی اطلاعاتی ملزم به جمع‌آوری اطلاعات زیادی در مورد پروژه های مختلف، عکس، متن، نظر،ویدئو و ... می‌باشد. استفاده از خدمات و یا گرفتن پروژه به منزله تایید این موضوع می‌باشد که کاپرو می‌تواند اطلاعات لازم را در حوزه‌های مختلف جمع‌آوری نماید.
-در قسمت‌هایی از سایت و برنامه موبایل ممکن است ارسال محتوا توسط کاربران صورت گیرد که کاپرو مسئولیتی در قبال محتوای ارسال شده ندارد. مسئولیت محتواهای ارسال شده بر عهده کاربر می‌باشد و باید مالکیت معنوی و کپی رایت محتواها رعایت شود.
- کاپرو اطلاعات تماس پروژه‌ها را در معرض عموم قرار نخواهد داد اما در مورد هر پروژه عکس هایی از پروژه به همراه متن و ویدیو قرار خواهد داد که ثبت نام و استفاده از خدمات ملزم به قبول این موضوع می‌باشد.
- کاپرو نهايت تلاش خود را مبذول مي‌دارد كه از اطلاعات شخصى ارسالى كاربران اعم از درخواست دهنده يا ارائه دهنده خدمات (در قالب نام، نام خانوادگى، نشانى، تلفن تماس، ايميل، پروفايل و احيانا مشخصات مالى) محافظت كامل به عمل آورد. اما در دنياى ديجيتال، اطلاعات با خطر افشا از طريق هك اينترنتى و ساير موارد مواجه بوده و امكان تضمين قطعى امنيت اطلاعات مقدور نيست. بنابراين، کاپرو در قبال اينگونه حوادث در حوزه فناورى مسوليت فنى يا حقوقى نخواهد داشت.
- نظرهای ارسالی برای هر پیمانکار فقط توسط کسانی صورت می‌گیرد که از خدمات آن پیمانکار استفاده کرده باشند. همچنین این نظرها باید طبق موازین قانونی و شرعی متناسب باشد. کاپرو حق تایید یا عدم تایید نظرهای ارسالی را برای خود محفوظ می‌داند اما هیچگونه دخل و تصرفی در نظرها نخواهد داشت.

درباره کاپرو

  • کاپرو اولین و بزرگترین مجموعه خدمات تخصصی منزل در ایران است که با تمرکز بر تلفیق فرهنگ خدمات سنتی و نوین سعی نموده است که آسایش و آرامش هم وطنان عزیزمان را مهیا نماید. کاپرو با معنای یاری دهندگی و توسعه این فرهنگ ایجاد شده است. این مجموعه با هدف توسعه فرهنگ تجارت الکترونیک، به راحتی برای کلیه مشتریان با هر رده سنی و هر نیاز مرتبط با منزل خود با هر ابزار الکترونیکی قابل اتصال به اینترنت قابل دستیابی است.

  • بیشتر بدانید